Měření zraku

Naše optometristka Bc. Magda Zavřelová zakončila v roce 2002 s červeným diplomem denní VŠ studium na Lékařské Fakultě MUNI obor oční optik a optometrista, a od té doby se tomuto oboru každodenně věnuje jak v ordinaci MUDr. Kláskové, kde sbírá klinickou praxi již déle než 20 let, tak mimo ordinační hodiny MUDr. Kláskové, kdy měří další objednané pacienty za účelem zhotovení brýlí v našem zařízení – vhodné pro ty, kdo spěchají nebo naopak vyžadují, aby se měření jejich zraku věnoval klidnější čas mimo ordinaci, a na vše byl dostatek prostoru. (viz. Kam se objednat?).

Dokážeme změřit děti i dospělé, u dětí do 15 let ideálně cestou MUDr. Kláskové, aby bylo možno využít slevu na brýle, které jednou za rok dětem poskytují zdravotní pojišťovny, ale pokud se brýle rozbily a víte, že právě nemáte nárok na slevu od ZP, jsme tu i pro Vás – tatáž optometristka měří zrak dětem běžně při návštěvě ordinace MUDr. Kláskové i mimo ni.

Využíváme moderní vybavení – autorefraktometr a polarizační optotypy umožňující precizní prověření binokulární souhry obou očí – 3D měření zraku!

Zajistíme korekci sférických a cylindrických vad, měříme a korigujeme i prismatickými brýlovými skly (řešení dvojitého vidění u dospělých).

Věříme, že vidění má být přesné, ale přirozené, a o to budeme společně vždy usilovat.

Pracujeme se ZÁRUKOU a pokud trvá přivykání na novou korekci déle než 1-2 týdny, jsme připraveni se k potížím postavit „čelem“ a doladit vše potřebné tak, aby brýle opravdu posloužily, a jedny brýle jste „neplatili dvakrát!!“.

Jsme solidní česká optika s tradicí a poctivým přístupem. Pracujeme i pro vás!

Jen u nás máte jistotu, že i když zavítáte „pouze pro brýle“, nebudeme ignorovat zdravotní stránku Vašeho vidění, a v případě, že odborné vyšetření odhalí nutnost hlubšího prozkoumání Vašich očí odbornou lékařkou, zařídíme kontrolu v co nejkratším termínu.

Pracujeme jako tým – nechte nás pracovat pro Vás!